Najlepsze miejsca na czarter jachtu

Published by admin on śr., 03/25/2015 - 16:15 in

Tags 

, ,
kredyt hipoteczny

Pobyt w hotelu nie jest zbyt ekscytującym okresem. Tak, uciekasz do innego kraju, wyłączasz telefon i masz nadzieję, że nie bedziesz dostawał million powiadomień w nocy, ale w końcu to tylko zmiana otoczenia na krótki okres. Jak już wspomniano wcześniej - nie jest zbyt ciekawym zajęciem. Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego coraz więcej osób wybierają podróże jachtem na tydzień lub dwa, i wyruszają w niezapomnianą podróż, połączając maksymalną prywatność i malownicze widoki. Brzmi ekscytująco? Popularność czarterów szybko rośnie, i teraz każdy może mieć taką niezopomnianą okazję sprobować. Oto kilka miejsc, które można rozważyć do następnej charter podróży, i jeden prosty sposób to załatwić.

Chorwacja


Jesteś fanem Gry o Tron? Jeśli tak, to nie czytaj dalej (nawet jeśli odpowiedź nie, i tak kontynuj, będziesz nadal cieszyć się Chorwacją z zupełnie innych powodów) - wynajem jachtu w Chorwacji z pewnością stworzy najbardziej niezapomniane wspomnienia w twoim życiu. Dubrownik( gdzie właśnie nagrywali Królewską przystań w Grze o Tron) Split i Zadar słyną z średniowiecznych widoków, i będą idealnym miejscem dla tych, którzy szukają spokojny europejski wypoczynek. Chorwacja obecnie jest bardzo popularnym miejscem i poziom turystyki jest tutaj na zbyt wysokim poziomie i ciągle się rozwija. W ten sposób można łatwo znaleźć wiele rozrywek, małe rodzinne restauracje z lokalną kuchnią na samym brzegu. Załoga będzie szczęśliwa pokazać niektóre ukryte wyspy i podwodne jaskinie, i w ten sposób można w końcu wypróbować swoje umiejętności do nurkowania.

Włochy


Zmęczony od szkła i betonu nowoczesnych miast? Szukasz czegoś bardziej niezwyczajnego? Super – bo właśnie znaleźliśmy idealne miejsce dla ciebie. Włochy są centrum turystyki Śródziemnomorskiej, kraj jest pełen znanych zabytków i pięknych miast, które na pewno warto odwiedzić. Ale kiedy chodzi o żeglarstwie, nie ma lepszego miejsca niż wybrzeże Amalfi - dobrze znane wzdłuż południowych obrzeżach Sorrentine. Może planujesz rejs wzdłuż wybrzeża na kilka godzin, lub wybierasz się na tydzień morskich przygód, ten malowniczy kawałek włoskiego raju nie będzie mógł rozczarować nawet najbardziej wymagającego marynarza - pogoda jest super, a gaje cytrynowe i pomarańczowe będą doskonałym dodatkiem do twojej podróży.

Grecja


Podążaj śladami znanych greckich poszukiwaczy przygód i odwiedzić te miejsca, o których można przeczytać w książkach, wynajmując jacht w Grecji. Rozpocznij swoją podróż w jednej z wielu miejsc w kraju i spędż tydzień ekscytujących przygód, zwiedzając dzisiaj jedną wyspę, jutro – inną. Poznaj lokalną kuchnię, sprawdź wybór produktów w nadmorskich rynkach lub po prostu popatrz na architekturę starej Europy - jest wiele małych wysp w Grecji, które do tej pory prawie nie poruszane współczesną urbanistuką, gdzie można się dowiedzieć więcej o starogreckich tradycjach i kulturze. Rejs w Grecji - to idealne połączenie nowoczesnych praktyk hotelarstwa i starych tradycji – uderzając tam, napewno nie rozczarujecie się.

CharterClick


Teraz, kiedy zdecydowaleś się z kolejnym punktem docelowym, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie. Na szczęście, jest szybki i wygodny sposób, aby uzyskać swoje jachty online, bez żadnych połączeń lub zapytań. CharterClick pozwala zarezerwować jacht w 53 krajach na całym świecie w ciągu kilku minut, i daje natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji bezpośrednio do skrzynki odbiorczej po przetworzeniu płatności. Otrzymasz bezpośredni kontakt kapitana, wraz z lokalizacją na Google Maps, gdzie dokładnie jacht jest zaparkowany. Po zarezerwowaniu łodzi, zorientuj się co chciałbyś zwiedzić i co dokładnie potrzebujesz na pokładzie. I co najważniejsze - ciesz się jazdą na maksimum.